Campanie educativă privind sănătatea orală în mai multe școli din sectorul 1 din București
Campania Despre Dinți, organizată de Asociația Medicină pentru Pacienți cu sprijinul Primăriei Sectorului 1, aduce educația pentru igiena orală în cinci școli din București.
Continuitatea asistenței medicale nu poate depinde la nesfârșit de epuizarea controlată a medicilor
Predictibilitatea în sănătate nu poate fi construită pe crize politice de la o zi la alta