Arad: investiție de peste 5,1 milioane lei în echipamente de cardiologie pentru Spitalul Județean
CJ Arad investește peste 5,1 milioane lei în echipamente de cardiologie moderne pentru Spitalul Județean, pentru îmbunătățirea îngrijirii pacienților critici.




Spitalele regionale intră în etapa achizițiilor de echipamente medicale. Între promisiune și dotare: două decenii de așteptare
Sănătatea copilului începe înainte de spital